شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 2

1,445 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ف سولانا نيو زايد 0% مقدم ع 10س اول طرح

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 164 ريسيل استلام قريب متشطبه بتكيفات

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن استلام فوري أقل سعر في نيو زايد

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف المراسم نيو زايد فيو لاند سكيب مقدم 2

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٢٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كارميل سودك في زايد الجديدة،استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١١٣٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه في زايد كارميل سوديك استلام قريب تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه استلام فوري بأقل مقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة باقل من سعر الشركة لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر لقطة فيو مميز بجانب سوديك و اعمار

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة أستلام شهور بالتقسيط Sheikh Zayed

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم فيBelle vie، بسعر أقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه كورنر ٣ غرف ونانى - متشطبه من اعمار

    New Avenue Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 141م بمقدم 5% وقسط على 15 فيو لاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٥٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5%وقسط على 180 شهر في 160م فيو فيلل ولاندسكيب

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+غرفة مربية بإطلالة اللاندسكيب قسط 10سنين

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٩٢٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    131م فيو جاردن بقسط ربع سنوي 150K لمدة 180 شهر

    Promax Property Investors logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف بغرفة مربية بإطلالة على البارك

    Apart Real estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة جاهزة للسكن بجانب بيفرلى هيلز بسوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بجوار بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعرها 9 مليون شقة ريسيل في زايد الجديدة

    Western House logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى مارفيل بالقرب من ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم 5% بموقع مميز في سولانا ويست من أورا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٢٦٬٦٦٦ جنيه

    لوفت ريسيل 198م اميز لوكيشن اقرب استلام باقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري بسعر مميز في Vye سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع