شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 4

524 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو بحر بالكامل باقساط ع8 سنين للبيع -العالمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٥٠الف، كاش ٦ مليون

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع (مزارين) 142 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة غرفتين تشطيب كامل بأقساط علي 12 سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو واسع علي البحر مباشره اكبر وحده بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 140م تشطيب كامل بأطول فترة سداد العلمين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بفيو مفتوح للبيع بأقساط, مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م العلمين الجديدة - كومباوند مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قسط بفيو بانورامي علي البحر فوري متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م مدينة العلمين الجديدة - داون تاون

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%استلم شقة 249م متشطبه بنصف الثمن لفترةمحدود

    Bright logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم7%هتستلم شقة 198م متشطبه بفيومميز قسط يصل12س

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة موقع مميز بغرفة ناني متشطبة بالكامل

    Selective logo image

4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانورامية في ابراج سيتي ايدج تطل علي البحر

    Hodoud for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٢٣٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 172م بأقل سعر وموقع مميز في نورث ايدج

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في ابراج العلمين الجديدة.

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه وجاهزه للمعيشه ع البحر في مزارين

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز علي الابراج استلم شقتك جاهزةقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 351م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٥١ متر مربع

    ١٤٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٩٣٧٬٢٤٩ جنيه

    شقة ريسيل 336م بأفضل فيو وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٥٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة فاخرة 182م بفيو بحري وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 182م بفيو مميز وأفضل سعر في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬١١١٬٨٨٧ جنيه

    شقة ريسيل 232م بلوكيشن مميز وسعر لقطة في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١١٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٢٣٬٤٧١ جنيه

    شقة ريسيل 172م بسعر لقطة و وفيو مميز في نورث ايدج

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ١٣٧٬٩٢٧ جنيه/متر مربع