شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 17

521 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٧٤٩٬٨٠٠ جنيه

    شقه اكبر مساحه باقل سعر في Mazarine Apartment

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده استلام فوري مساحه كبيره دبل فيو ف North Edge

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي علي البحر اكبر وحده 351 م-دور عالي

    Code For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وحده 136م باقل سعر في دور عالي وباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيو علي البحر مباشره وحده دور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 85الف للمتر وحده ف دور فوق ال25 بفيو بحر-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٩٬٦٤٩ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 182 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م في لؤطة– العلمين الجديدة بإطلالة على حمام

    AQAR One For Realestate logo image

    سانتوريني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر في دور فوق ال30

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١١٣٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي فيو علي البحر مباشره بدور عالي ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (الحي اللاتيني - سيتي ايدج) 174 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع 153م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٤٨٬٠٠٢ جنيه

    شقة للبيع (مزارين - العلمين) 236 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز العلمين \ شقة 148 م \ متشطبة بالكامل

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة واقل سعر مزارين استلم شقة فيو لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٥٬٩١٩ جنيه

    ف دور فوق ال30 وحده ب91 الف للمتر بفيو بحر ولاجون

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩١٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٧٨٬١٨٢ جنيه

    وحده متشطبه بالفرش باوفر قليل بفيو علي البحيره

    Code For Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بفيو علي البحر ب 105 الف للمتر

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٣٦٤٬٣٥٠ جنيه

    وحده مساحه كبيره بغرفه ناني بسعر متر 78الف-جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٨٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٧٨٧ جنيه

    في الداون تاون وحده باقل اوفر مطلوب فيو بحر وبحيره

    Code For Real Estate logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور اعلي من 25 وحده فيو بحر ولاجون باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فيو بحر مباشر بـ 10% مقدم اقساط 8 سنين

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل فيو للبحر و البحيرة باقل سعر

    متصدر

    Steps Property logo image

5

    5

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 275م الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي البحر مباشره وده بدور اعلي من 30 ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٩٬٤٤٩ جنيه/متر مربع