شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة العلمين الجديدة, صفحة 16

522 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 188م العلمين الجديدة - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 780الف استلم فوري شقة بحري صريح برايم فيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م بأميز لوكيشن وأقل سعر في العالمين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بتشطيب super lux شقه صف اول على البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بسعر 100الف للمتر في دور فوق ال30 The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اكبر فيو علي البحر مباشره في The Gate -جراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 231م الساحل الشمالي - العلمين الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده بافضل فيو علي بحر ولاجون بجراج في The Gate

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م العلمين الجديدة - الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م العلمين الجديدة - مدينة مزارين

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة 140م متشطبة فيو بحري صريح قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك متشطبة بفيو ابراج بأقل سعر في مزارين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    وحده ب 95 الف للمتر فيو بحر ولاجون بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٣٠٬٤٦٠ جنيه

    ف دور فوق ال20 وحده بحر ولاجون ابراج North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    1

    ١٧١ متر مربع

    ١١٦٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 75 الف للمتر وحده ف دور عالي بباكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٩٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اكبر وحده ب 85الف للمتر بفيو علي البحر مباشره-جراج

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة على المفتاح استلام فوري تقسيط لحد 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقهvipكورنر-دابل فيو لاجون-استلام فوري_بخصم

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٠٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر 3غرف-استلام فوري -دابل فيو لاجون

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقهvipفي قلب العلمين الجديده-استلام فوري-فيو لاجون

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (أبراج العلمين) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    في دور فوق ال30 وحده فيو بانورامي علي البحر مباشره

    Code For Real Estate logo image

4

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٤٤٬١٩٧ جنيه

    فرصه وحده بدون اوفر صف اول ف Mazarine apartment

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 15 وحده دبل فيو بجراج في North Edge

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع