شقق بمساحات كبيرة للبيع في مارينا, العلمين, صفحة 3

77 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١١٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي الاجون للبيع بمقدم 7% +قسط ع 12 سنه-الساحل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153م بارخص سعر و اطول فتره سداد - مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة لقطة للبيع باقساط ع 12 سنه - مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750 خطوات من البحر شاليه فاخر في قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوه علي البحــر شاليه مميز في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون بأميز لوكيشن واقل سعر في العلمين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 680k=شقة(150م) فيو لاجون 100% + 3 دقائق للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو و لوكيشن عظيم في قلب مارينا 8 الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مارينا 8

    Marina Season logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه مـن البحــر شاليه راقي في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 152م

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م ((متشطبة جاهزة للتسليم )) بحري الطريق

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه مـن البحــر شاليه راقي في قلب مارينا الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750 مقدم خطوات من البحر شاليه فاخر في قلب الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي لقطه في مارينا

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول كريستال لاجون قرب اهمlandmark ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع بأقل سعر في السوق بجوار ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم610000 شاليه(150م+جاردن)ع لاجون,3 دقائق للبحر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمشروع M8 By The Lake

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في M8 By The Lake بأنظمة سداد مرنة

    Horizen For Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مغري في مارينا 2 فيو بحر تاني صف

    MoveIn Egypt logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مارينا 8 ( ارضى بجاردن )

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٤٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مارينا 2 إطلالة رائعة على البحر

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مارينا ٨ الساحل الشمالي

    Blocks logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 184 م فى مارينا 8 فيو حمام سباحة

    Next Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٢ جنيه/متر مربع