شقق بمساحات كبيرة للبيع في مارينا, العلمين, صفحة 2

77 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٩٩٬٧٠٠ جنيه

    شاليه مميز ع لاجون 3دقايق للبحر ف مارينا8 العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه مباشره ع لاجون دقايق من مراسي الساحل

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاجون قسط بأقل سعر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 580,000ج=شقة+جاردن+صف اول لاجون+3 دقائق للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر شاليه شايف بحر_بحيره اللاجون 3د للبحر كورنر

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في M8 By The Lake

    Pharos Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٩ جنيه

    بمقدم 10% فى العلمين الجديده باطلاله على اللاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 570 الف واستلم شقة دبل فيو في مارينا 8 قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شاليه بالتقسيط ع 12 سنةبدون فوئد

    Square real estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP دايركت ع البحر , بـ مقدم 700 الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بأميز لوكيشن في مارينا8 دبل فيو قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فيو البحر فـ مارينا الساحل الشمالي

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري في اميز لوكيشن شقةVIP بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مارينا 8 بحري فيو بحيرة وطريق مباشر،

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في مارينا 2 المساحة: 155 متر

    عقار مارينا logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مارينا بسعر مميز

    Experts Home logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٨٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع بقسط ع 12 سنه في العالمين مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٤٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس 3 غرف بفيو على لاجونز lagoons فى العالمين

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في مارينا 8 استلم شقتك بفيو لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف برايم لوكيشن للبيع بأقساط 12سنة -مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٤٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة+121م جاردن للبيع بمقدم7% واقساط 12سنة-مارينا 8

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٧٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شقة+185م رووف للبيع بأقساط12سنة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع