شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 30

967 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة ريسيل برايم لوكيشن-جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة ريسيل بجاردن 200م تشطيب مميز / جالريا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط - جاليريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م فيو مفتوح 3 غرف للبيع ريسيل / جالريا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه موقع متميز في ٩٠ اڤينيو جنب AUC

    New Avenue Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند ڤيلدج جيت علي ڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في 90 أفينيو

    Experts Home logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بالمطبخ بيع بافضل فيو جاليريا مون فالي

    Horizon Estate logo image

4

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٨١٬٤٢٨ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة متشطبه فى افضل موقع فى التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةشقة مميزة للبيع في جاليريا – التجمع الخامس

    Realtors logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه تشطيب كامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي فيو حمام سباحة + جراج|جاهزه لسكن 90 افينيو

    Merak Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في افضل لوكيشن فيلات الدفاع الوطني فيلا

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كورنر بحديقة متشطبة بالكامل فى 90 افينيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٣٢٩٬٧٢٩ جنيه

    شقة تشطيب كامل باقل مقدم واقساط على 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند مينا ريزيدنس متشطيه تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار ميفيدا بفيو مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٧٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند واتر واي التجمع الخامس

    views investment logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 160م في زيزينيا التجمع الخامس

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة في كمبوند زيزينيا تشطيب خاص

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م تشطيب خاص في كمبوند امام ال AUC

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي جاردن في كمبوند زيزينيا التجمع الخامس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا بجوار الAUC وبوينت 90

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع