شقق بمساحات كبيرة للبيع في الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 14

397 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة210م بالمرحلة السابعة فيو جاردن غيرمجروحه

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع برحاب 2 موقع مميز 162م وايد جاردن

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م للبيع بالرحاب تشطيبات الفيو جاردن

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في لوكيشن مميز بجوار الخدمات مباشره

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب المرحلة السابعة 211م دوراول فيوجاردن

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في مجموعه 98 بالرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي بن ابي طالب, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م للبيع فى الرحاب بالمرحلة الثامنة

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي متشطبة للبيــع بسعر مميز في الرحاب

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 157م بحديقة للبيع في الرحاب - سعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فندقي للبيع بموقع متميز فى الرحاب

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون و100=دقيقةم الرحاب عاين شقة 3غرف متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ٢٠٠م بالرحاب تشطيبات موجود اسانسير

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه ارضي بحديقه للبيع في الرحاب تشطيبات خاصه

    Makka Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف– الرحاب – استلام فوري – فيو مفتوح

    Al Fanar Development and project management logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة تشطيبـــــات تحفة بجوار مول أفينيو وكارف

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحلة السابعة الجديدة- فيو جاردن مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في المرحلة الخامسة - 155م فيو جاردن

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م للبيع بالرحاب مجموعة 112 قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رضي بجاردن تشطيبات خاصه بسعر مميز بجوار مول افينيو

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةمفروشة للبيع في الرحاب 2 بالقرب من الرحاب هيلز

    Utopia logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بالتكييفات بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الرحاب تشطيب كامل

    Key Point for real estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 132متر بالرحاب 2

    المصري للعقارات logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 200م للبيع فى الرحاب تشطيبات خاصه

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة 180م للبيع فى الرحاب بسعر مميز

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع