شقق بمساحات كبيرة للبيع في الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 12

397 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف بحديقة خاصة تشطيب خاص في الرحاب ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بخزائن مطبخ و تكيفات جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع احمد رامي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 285م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131 م بيع فى مدينة الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م تشطيبات خاصه بالكامل للبيع في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م/ تشطيب HIGH END/استلام فورى/ فى MAYAN

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك 131م للبيع في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه272م في الرحاب اول سكن متشطبه فيومميز

    S signature logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 131م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقرب من مول افينيو ومسجد السيده عائشه بسعر مميز

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لمحبي المساحات بمساحة فيلا 300م

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 139م للبيع في مدينة الرحاب بالفرش والاجهزة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الرحاب2 بسعر لقطة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع في الرحاب2 بسعر لقطة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 197م ارضي بجاردن للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٥٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م في الرحاب في الخامسة الجديدة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع في مدينة الرحاب – المرحلة الخامسة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٩٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة راقية بافضل مراحل مدينة الرحاب1

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الرحاب 2 القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ٣نوم ٢حمام بغرفه ماستر جنب النادي

    Just 4U logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقه تمليك 139م في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة و بين السوق الشرقي والمركز الطبي

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومفروشة للبيع ف الرحاب فيو جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – مساحة كبيرة وفيو وايد جاردن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٦ متر مربع

    ٥١٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 132م للبيع في الرحاب بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع