شقق بمساحات كبيرة للبيع في التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 8

249 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه متشطبه بروف خاص بالتجمع5 وقسط8سنين

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف التجمع الأول–المجاورة السابعة– فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الشهيد عبد العزيز عاطف, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 35% بجاردن مميزه50 متر استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحديقة مميزة كورنر(اتجاة بحري)150م للبيع باقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale at katameya plaza new cairo

    Shield - DR3 logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط 2.5% 3 غرف برايم لوكيشن بأميز موقع

    متصدر

    Square real estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 165م استلام فوري فيومميز بسعرلايقارن

    Bright logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Katameya Plaza – من تطوير SODIC

    Beltone logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م استلام فوري بموقع مميز ع اللاجون(بأقل سعر

    Bright logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (استلام فوري ) شقه جاهزه للسكن فيو خيالي علي Park

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بـ 750 ألف بفيو خيالي مفتوح + حديقـة

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع التجمع الخامس ف الحي التاني فيلات

    Waystar Investment logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في المجاورة الخامسة – التجمع الأول

    Chances Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٥٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م للبيع في شمال الرحاب – أول سكن

    Al Ofok Investment logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزة لوكيشن مميز جدا في فيلات جنوب الأك

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اوبن فيو -بخصم كبير في كريك تاون-استلام فوري

    Impact Investments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو على لاند سكيب بخصم كبير قسط 8 سنوات

    Impact Investments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م برايم لوكيشن امام فندق تويليب التجمع

    Impact Investments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م شقة للبيع بالبنفسج فيلات متشطبة تشطيب سوبر لو

    Find Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الأول، المجاورة الخامسة

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى فىCreek Town بالتجمع+خصم10%

    Roots Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه البنفسج فيلات موقع مميز ترى محور السادات

    sms for RealEstate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى معIL-Cazar بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع