شقق بمساحات كبيرة للبيع في التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

249 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت للبيع في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٩٬٦٠٠ جنيه

    شقه 165م باقل من سعر السوق للبيع في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 245م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Developer: Al-Futtaim Project: Cairo Festival City

    Egypt Best Properties logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي 130م + جاردن 50م استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند كريك تاون

    Gold Routes logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف متشطب اقساط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالياسمين فيلات متشطبة تشطيب سوبر ل

    Find Real Estate logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر الماركت متشطبة في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م بتقسيط مريح من غير فوائد ع10 ســـ

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كريك تاون في موقع متميز مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع في المجاور العاشره التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٧٦٬٩٩٢ جنيه

    شقة بحري فيو علي واجهتين تسليم فوري متشطب high end

    Falcon for Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000ج = 3 غرف+3 حمام+جاردن+استلام 2026

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القطاميه بلازا- التجمع الاول

    Eastmark logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    كريك تاون التجمع 130م استلام سنة مقدم10% قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م كريك تاون استلام سنة مقدم 10% قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري بجوار سوان ليك التجمع الاول

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند الأمن العام, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان مع الكازار شقة 3غرف بقسط حتى 10سنوات

    IRTKAZ logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيومميز ف كريك تاون الكزار ع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 165م استلام فوري فيولاندسكيب(الان )!

    Bright logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٣ جنيه/متر مربع