شقق بمساحات كبيرة للبيع في التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

249 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في قطامية بلازا سوديك

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع أمام البوابة الرئيسية لمركز شباب التجمع

    Vida Solutions logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك بفيو لاند سكيب بأقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف تقسيمه مميزه-دابل فيو-استلام فوري-بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاند سكيب بخصم مميز في قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل في قطاميه بلازا

    ABAZA for real estate logo image

2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز فيلات التجمع الأول 190م اسانسير

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 273م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريك تاون التجمع 130م استلام سنة مقدم10% قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الياسمين 1 محور السادات 200 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ع اطول فتره سداد وحده مميزه بفيو خيالي ودور متكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م بتقسيط مريح من غير فوائد ع10 ســـ

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3 غرف نوم كاملة التشطيب كمبوند كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبه بالتكيفات في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في سوان ليك في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع استلام قريب بكمبوند كريك توون

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق - تطل علي حمام السباحه - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 155م بحري بالتجمع الأول متكرر فوري

    El Hefny Group logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر مع IL-Cazar بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استثنائية في كومباوند النخيل - سقف عالي!

    The Homies logo image

    محور نجيب محفوظ, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاندسكيب + جاردن تقسيط 7 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – البنفسج 6، التجمع الخامس

    Property Network logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة علي السكن امام المطار تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريك تاون التجمع 130م استلام سنة مقدم10% قسط 7سنين

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس استلام فوري

    Selection Code logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع