فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 42

1,489 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة في مارينا 7اول صف بحيرة رملية

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر بالتقسيط على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر بالتقسيط على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر تقسيط 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للاستلام موقع مميز على البحيره

    Hefnawy Group logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٤٣ متر مربع

    ١٣٣٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا باطلالة مميزة على البحر وقسط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف+ فيو بحيره/ نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف + بحيرة في نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

7

    7

    ١٬٥٠٧ متر مربع

    ٨٦٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف نيو جيزة فورى اقل سعر

    The Way logo image

6

    5

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبحر في فوكا باي 6 غرف نوم

    Wnsta how logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف بقطاميه ديونز بحمام سباحه خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ٢١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على البحر في Silver Sands

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    7

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٩٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٤٩٢٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 5 غرف متشطبة أستلام قريب بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٥٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب راس الحكمه مقدم 10% علي 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٧٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في أليجريا صف أول على ملعب الجولف

    Hefnawy Group logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٢٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في قلب راس الحكمه مقدم 10% علي 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٧٢٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي البحر في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 230 متر علي اللاجون بمقدم 5% وتسهيلات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول جولف | مقدم 5% | سيتي جيت

    Egypt Best Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا/للبيع/ازها/السخنة/مطبخ/تكيفات/ متشطب

    Home Destination logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر قديم: فيلا للبيع – صف أول – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر قديم: فيلا للبيع – صف أول – موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٢٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع