فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 38

1,488 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول في مراسي باي | بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق اخر اكبر فيلا صف اول علي البحر في راس الحكمه!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول في مراسي | إطلالة كاملة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٤ غرف متشطبة و مفروشة بالكامل صف أول

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ٢٧٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول 5 غرف نوم للبيع في تلال الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مع كابينه صف اول لاجون مفروش في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٨٧ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٨١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بدون مقدم صف أول لاجوون 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٩٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول لاجوون فيلا للبيع بدون مقدم 4 غرف تقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول جولف ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٦٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالفرش ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٨٠٨ متر مربع

    ٩٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع ف اليجريا باقل سعر ف الماركت

    The Way logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونر-ستاندلون1700م للبيع صف اول علي الجولف

    YaKan Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف اول علي الجولف - استلام فوري

    Inn Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ١٬٣٠١ متر مربع

    ٨٥٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي البحر فيو كريستال لاجون بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 7 غرف صف اول عالبحر للبيع ف سيدي عبدالرحمن

    New Avenue Real Estate logo image

    فرح 1, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخدمات فندقية by Kynd صف اول علي البحر Amwaj

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول صف جولف بسعر مميز فى افضل كمباوند فى زايد

    Citizen Home logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٩٧٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو على الجولف بتشطيب مميز و حمام سباحة

    Citizen Home logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7+

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جولف فيوز – بالم هيلز | صف أول جولف

    Buyerside logo image

5

    6

    ١٬٣٤٧ متر مربع

    ١٧٠٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في جولف فيوز – صف أول جولف

    Buyerside logo image

4

    5

    ٧٨٠ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع