فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 5

1,566 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع – كمبوند القطامية ديونز – التجمع

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر اكبر مساحه ارض في الكمبوند و فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام سنتين في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز فيو مساحات خضراء بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع بالم هيلز قطامية اكسيتنشن

    El Kateb Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا في سوان ليك قطامية 600متر-تشطيب 90%

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالكامل للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر على 8 سنوات - بوابة المدينة - 5٪ م

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٣٧٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لونش جديد فيلا على البحر من افضل المطورين ب5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول بجاردن بسعر اللونش ومقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٦ متر مربع

    ١٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات بحري استلام فوري علي حديقه

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٩٢٬٧٨٩ جنيه

    فيلا كورنر فيو خيالي علي landscape قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في سوديك فيليت

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٩٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا كورنر واخده فيو خيالي قسط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٦٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 227م فيو VIP علي landscape ومتشطبه High end

    Falcon for Real Estate logo image

5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٤٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 493م للبيع بنور حجز 2022 اقل مقدم تقسيط ١٥سنة

    متصدر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    سكاى ڤيلا بأقل سعر على مساحات خضرة

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالماركت فيلا للبيع علي الجولف فى الربوه

    DMG logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة حمام سباحة خاص مصعد ٤ غرف نوم

    Element logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة ٤ غرف نوم حمام سباحة خاص مصعد

    Element logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع