فيلا كورنر للبيع في مصر, صفحة 3

1,566 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٩٬٠٠٧٬٤٢٩ جنيه

    فيلا 245م استلام فوري فيوVIP وواخده prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون متشطبه بالكامل في قلب النيل بفيو 360°

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ذا استيتس سوديك في موقع مميز كورنر

    The X Site For Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا Signature كورنر في Stei8ht | قمة الفخام

    KRE investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر للبيع – جولف إكستنشن، بالم هيلز

    Houses and More For Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في وادي يم مدن ابو ظبي بسعرالكاش

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مكادي على البحر 4غرف مكادي اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ون ستوري للبيع في مكادي هايتس تطل على البحر

    Egypt Best Properties logo image

4

    6

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٠١٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 228 م - استلام فوري - Views 2

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٨٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بجوار أركان في قلب الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    الجزيرة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٧٧٦٬٨٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس مجهزه بالتكييفات بتقسيط 9 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر استلم فوري فيو مفتوح لاجون موقع مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كومبوند زايد ٢٠٠٠ بحمام سباحه خاص

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مستقله كورنر فيو لاند سكيب كبيره

    Gate real estate marketing logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣١٢ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فاخرة للبيع – Fully Finished – في سراي

    ERE logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزه 252م 3 ادوار على وصله دهشور مباشر

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه متشطبه بحري كورنر ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة - في قلب المشروع - كورنر - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٤٥ متر مربع

    ١٦٦٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٧٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا (تاون هاوس) فاخرة ٢٤٩م للبيع في فيفث سكوير |

    Circle Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٠٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا محدودة باقل سعر لوكيشن مميز فوري في سوديك ايس

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو فيلا كورنر مع حديقة جميلة فى باتيو5 بالشروق

    Remax 360 logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري أمام بيفرلي هيلز

    Inn Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٤٦٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر ڤيلا كورنر في موقع متميز و اكبر مساحة حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٩٤٬٦٥٨ جنيه/متر مربع