فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 179

6,211 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 580م اقرب استلام ب5مليون مقدم او كاش 41مليون

    Property Hills... logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 12 سنة فيلا للبيع في بالم هيلز اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10 سنين فيلا للبيع من بالم هيلز في اكتوبر

    Oaks Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من اوراسكوم ساويرس بكمبوند زد التجمع

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فخمة متشطبة جاهزة للمعاينة بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون 460م للبيع من واتر واي بأقل مقدم

    Oaks Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس309م فاخـر جاهز للبيع لاندسكيب فيو SODIC

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 202 متر متشطب بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ذا كراون بالم هيلز بجوار جولف فيوز

    Property  Hills. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استــلام شهــور متشطبة ف تاج سيتي امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ١٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة استلام فوري قريبة من الاهرامات

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بالتجمع5 قسط 1.2مليون-29مليون كاش

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٧٧ متر مربع

    ٣٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٢٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ووندر مارك مدينة المستقبل

    Remax Style logo image

    ذا وندر مارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند السليمانيه بسعر اقل من الماركت

    Vida Solutions logo image

    جولف السليمانية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 302م للبيع في ديجويا نيو زايد بسعر مميز جدا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٣٠٢ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قسط بجوار نيو جيزه 21م كاش او بمقدم 1.6م

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع استلام فوري في الباتيو 5 ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 392م بتشطيب فاخر جاهزة للمعاينة برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة جاهزة للمعاينة بالتقسيط علي 12 سنة

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٥٠٣ متر مربع

    ١٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع