عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 3

787 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٣٬٣٥٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي | منتجع اورو , الاحياء

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬١٤٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي بشاطئ خاص| عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري - شلالات الهمبرا

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 58م "Pool View" بالتقسيط في قلب الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو إطلالة مسبح - تقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو على الممشى والبسين بالتقسيط

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٢١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر وبسين في الغردقة.. قسط 4 سنين

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالقرب من البحر بمقدم 200 الف

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧١٬٢٦٨ جنيه

    استلم فورى وحده بتقسيط على 3 سنين ف قلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٣١٬٤٦٧ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة | استوديو في Clan Hurghada

    HPK logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٦١٤ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بسين بقسط على 4 سنين

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ستديو سي فيو - عقد اخضر - الممشي السياحي -بالتقسيط

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧١٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٤٨٬٩٢٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬١٦١٬٥٠٨ جنيه

    Florenza Khamsin فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم دلوقتي شاليه فندقي بشاطئ خاص في عرابيا تقسيط

    Yasser Zahran logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتى 5 سنوات في الغردقة Pool View ستوديو

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٤ جنيه

    استوديو بفيو مسبح أتلانتس الغردقة | تقسيط 4 سنوات

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٨٩٣ جنيه

    ستوديو على البحر مباشرة بجوار الجونة جاهز للاستلام

    Rook Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو ببسين فيو في قلب الغردقة

    Knight properties logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٢٬٩٥١ جنيه

    استوديو 55 متر استلام فورى بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    ارابيا ازور بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤٢ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه- منتجع لاجونا, الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬١٩٥ جنيه

    ستوديو 49م فيو حمام سباحه| الهضبه, اتلانتيس ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع