عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 17

789 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٥٥٬٩٠٣ جنيه

    ستوديو بإطلالة على المسبح – منتجع أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة على المسبح – منتجع أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر في حياة بيتش ريزورت – 5 سنوات تقسيط

    ROI For Real Estate logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    حياة بجوار المسبح ستوديو حديث في منتجع بلو كريست

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 58 م² في منتجع مصمم على شكل حرف W

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    وحدات 58 م² وسط مساحات خضراء واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر 58 م² بجوار أهم المستشفيات بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٣٧٬٩١٠ جنيه

    ستوديو واسع للبيع في منتجع عصري في الهضبه, الغردقة

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٧٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي- شلالات الهمبرا

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٣٣٬٣١٢ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن في فلورينزا 50- في قلب الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 39م عقد اخضر بالممشي السياحي بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٦٩٧٬٤٣٢ جنيه

    شقة مطلة على المسبح | منتجع أتلانتس

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر pool view فى ب Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٢٧٤٬٢٠٠ جنيه

    استوديو 51م² أطلانتس | إطلالة البسين

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الممشي السياحي بسعر خيالي!!

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57 متر - ترى البحر و حمام السباحه -الغردقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٠٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مساحة 58 متر - يرى البحر - قلب الغردقة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٧٩٧ جنيه

    استوديو 51 متر pool view فى Atlantis بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٣١٬٢٤٣ جنيه

    ستوديو جاهز يطل علي حمام السباحة بتقسيط سنتين

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه- الممشي السياحي,وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٤٠٬٨٠٠ جنيه

    فرصة رائعة للاستثمار أو السكن!

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    استوديو 47 متر pool view فى LA GOUNA بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    الشاليه الخاص بيك 41 متر - الممشى السياحى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ذا جراند, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٨٨٬٩٨٩ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه| الدور الارضي|منتجع لاجونا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37 متر على حمام السباحة فى الممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع