عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 19

789 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 53 متر pool view Aurora Palace فى مجاويش

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٨٨ جنيه

    استوديو أتلانتس بمقدم 20% وإطلالة مسبح

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Storia Del Mare

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحي بجاكوزي خاص- Aurora Palace

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٧٥٠ جنيه

    استوديو 45 متر side sea & zahabia road فى Florenza

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٨٨٬٩٩٠ جنيه

    استوديو فيو حمام سباحه| الدور الارضي|منتجع لاجونا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 32م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر | حياه بيتش ريزورت الغردقه

    Homes Bay logo image

    حياه بيتش فرونت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٧٤٬٢٠٠ جنيه

    استديو مميز 51 متر بمشروع اطلانتس

    Home In Realestate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 51 متر بمقدم 677 الف جنية وقسط على 4 سنوات

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٦٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢١٨٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 45 م فيو حمام سباحه| Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٥١٬٧٥٢ جنيه

    اخر ستوديو فيو حمام سباحه| La Gouna resort

    Hurghadians Property logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٦٠٠ جنيه

    فرصة قوية في 58 م² بحياة متكاملة الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    58م شاليه بحديقة في كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    57م شاليه بحديقة داخل كلان

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٨٦٤٬٣٧٣ جنيه

    ستوديو 47م بإطلالة مسبح - لاجونا

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٦٦٬٣٢٥ جنيه

    ستوديو 40م أرضي بإطلالة جبلية

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٦٨٥٬٨٦٩ جنيه

    ستوديو 45م بالدور الثاني | فرصة استثمارية مميزة

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37 م² بإطلالة على البحر والمسبح

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في 58 م² بموقع سياحي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    وحدة 58 م² أمام فندق نيو إيجلز مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    استثمر في 58 م² داخل مشروع 10,000م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 58 م² في قلب مجاويش السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    58 م² على بعد دقائق من مستشفى الغردقة الدولي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز 68 م² في مشروع هندسي ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع