عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 39

3,439 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه 56م |ريد هيلز, سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    رد هيلز, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38 متر pool view فى Mark Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع فى Origami Taj City

    Utopia logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع في كمبوند نوشن التجمع الخامس

    Utopia logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة ستوديو متشطب بالكامل في جايا راس الحكمة

    Gate real estate marketing logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    أرخص ستوديو متاح في الغردقة اليوم

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر للبيع بفيو مميز استلام 6 اشهر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة غرفة نوم واحدة بإطلالة على المسبح

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 50م بفيو لاجون وبسعر مميز بالسخنه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة30م فندقية بزايد5%مقدم وتقسيط10سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمار في الغردقه بمقدم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط لسرعة البيع مقدم650,000الف تستلم غرفة بالعلمين

    Step One Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٣٬٤٣٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية في العاصمة الإدارية الجديدة - Lumia R8

    Feeds logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مدينتي B8 فيو جاردن بالتقسيط المريح مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٨٩٥٬١٨٠ جنيه

    امتلك وحدة فندقية مميزة في Glee North Coast

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٨٥٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٣٢٨٬٥٦٠ جنيه

    امتلك شاليه مميز جدا في الساحل الشمالي-Glee

    Feeds logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو لاجون وبمقدم10%فقط بالعلمين وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٤٨٠ جنيه

    أكبر مشروع في الهضبة | مطوّر موثوق | فرصة استثماري

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بحر ولاجون بأقل سعر بالعلمين وبقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 32 متر مربع في الكوثر الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بحر مباشرة فرصة مميزة للبيع

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استثمر صح بالهضبة | ستوديو بتشطيب كامل وموقع حيوي

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع