عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 44

3,439 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    46 متر استوديو اطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    45 متر شاليه استثماري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 50 متر في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار استوديو للبيع في ليك بارك تاج سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 30 متر للبيع - استلام 6 اشهر - بأقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الغردقه في منتجع بشاطئ خاص!!

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح ستوديو 60م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك ستوديو متشطب فى نيو هليوبليس

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي متشطب ومفروش بعائد سنوي 1.27 مليون

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قلب الغردقه(الممشي) بخصم 15% اضافي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    إستوديو للبيع 30م الساحل الشمالي - Porto golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 60 م² أمام مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60 م² موقع مميز بجوار المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 36 م² فكرة استثمار سريعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صغير واربح أكبر شاليه 36 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٣٬١٢٠ جنيه

    احجز استوديو 38 م² بموقع استراتيجي قريب من المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    بداية سهلة ستوديو 31 م² قريب من كل حاجة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 38 م² في قلب الكوثر الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك الخاصة ستوديو 31 م² عملي ومريح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 36 م² بعائد مضمون وفرصة قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣١٠٬١٢٠ جنيه

    احجز استوديو 36 م² مع حمامات سباحة وأكوا بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٦٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٣٨٬٤٦٠ جنيه

    امتلك استوديو 38 م² بتصميم ذكي واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة فندقية فاخرة بعائد استثماري مرتفع

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة فندقية بفرصة نادرة للاستثمار

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار فاخر في قلب الفرص العقارية القوية

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع