عقارات استوديو رخيصة للبيع في مصر, صفحة 36

3,439 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٤٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 34م فيو مسبح بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - متشطبه بالكامل - افضل سعر

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك فورى وقسط على سنين فى فلورنسا خمسين

    Hurghada View Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في الغردقة بسعر مليون ونص

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٤٩٬٨٤٧ جنيه

    استوديو بفيو حمام سباحة في "لا جونا" الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بمدينة نور 67م بحديقة خاصة بحري لقطه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي B6 موقع مميز سعر لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع استلام 6 اشهر بأقل سعر

    Towers Map logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة سكاي بول بخصم مميز

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٧٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز على حمام السباحة في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز بإطلالة على الكلوب هاوس في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو ع حمام سباحة في الساحل الشمالي دور ارضي

    Z Investments For Real Estate logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢١٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان استوديو في ارقي منتجع بخليج راس مطارمة

    Novus Stanza logo image

    مطارمة بيتش ريزيدانس, راس مطارمة, رأس سدر, محافظة جنوب سيناء

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦١٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم احجز استديو بجاردن ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع بـ1.4مليون كـاش سور×سور سوديك

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في كمبوند فيلدج ويست 75م متشطبه

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٦٤٬٣٦٠ جنيه

    ستوديو علي حمام السباحة بمقدم 30% استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه استوديو بمطارمه بمساحه 62 م

    Novus Stanza logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧١٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بدون فوائد

    Square real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فورى مفروش بالكامل صف اول بحر الساحل

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع في مدينتي ارضي بجاردن طلعت مصطفي

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع