شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 13

760 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو علي فيو الميدان67م في مدينة نور بالتقسيط 12س

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة امام الخدمات مباشرة في B7 تشطيب خاص كاش 69متر

    Rikaz logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع رووف للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في سراي استلام فوري بسعر اقل من السوق

    Sweet Home Realestate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥١٢٬٦١٦ جنيه

    Studio Garden – Lake View مباشر داخل HAVA– R8

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في جارنيه , دقيقتين من الجامعة الامريكية

    Smart Move logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع - استلام فوري - موقع مميز - تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط شهري ٢٠ الف امتلك ستديو بالتكييفات علي ١٠ سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٧٨٬٩٩٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز قديم بسعر لقطه اوفر

    متصدر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب العاصمة الجديدة* سيرانو *شقق فندقية*

    Feeds logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 62م في تاج سيتي فوري مرحلة ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن بأقل سعر بالتجمع بمقدم 3% فقط

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩١٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استوديو 70م مفروش للبيع | ماونتن فيو آي سيتي

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي مساحه 59 متر بسعر تجاري b6

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم275Kامتلك ستديو حديقه خاصه ف سراي امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المرحلة الخامسة - استوديو بحديقة خاصة للبيع

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع بأقل سعر بالتجمع تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% + تقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% تقسيط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنص التمن بخصم 50% للكاش القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع