عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 18

4,218 عقارات أخرى
  • 11

    دوبلكس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس بمقدم 2.500.000 او سعركاش21م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٦٠ جنيه

    أرخص شقة 133 متر للبيع على لاجون مباشرة في Cleo !!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام سنة بمقدم وتكملة اقساط موقع مميز

    Skyline logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 249 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 200 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 2نوم بجوار هايد بارك بالتجمع+خصم35%

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    شارع المدرسه الكنديه, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب فى بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩١١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في تاج سيتي كلوب سعيد

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع بيت الوطن 3 غرف وحديقة بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع فيو جاردن فى نورث هاوس التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 175م في الأندلس 1

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    شقة 72م أرضي أرخص فرصة دخول تاج سيتي استثمار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع ركن حديقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي نورث بارك

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة ف كمبوند تاج سيتي للبيع بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه الترا لوكس التجمع لافيسامقدم 2م كاش29م

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٨٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى كمبوند تاج سيتي بخصم 50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسكن مصر على الشارع الرئيسي فيو مفتوح

    East House logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    TREX logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع