عقارات رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 33

911 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة جاهزة للسكن في كمبوند البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف عمارات المصرية بلازا,سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    حي الواحة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م بحرى بأفضل تقسيم بالقرب من مدينتى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في ارقي مناطق الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالميكرويف _ 195 م _ جميع الادوار متاحه

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن|سعرحصري|استلام فوري|تسهيلات في السداد

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط (750k)=فيلا(242م+جاردن+pool) متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م-شارع 3 حي الواحه,تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    حي الواحة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بدفعة حجز مسترده 250,000+ قساط ع 7 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالمنطقه التاسعه دور اول جانبي 165 متر متشطبه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة فندقيه تابعة لكونكورد السلام

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالكامل غرفة واحدة بالتقسيط علي 7 سنين

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع متشطبة بالكامل سوبر لوكس في الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع ا الحي الرابع امام نادي هليوبليس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية للسكن الراقي أو الاستثمار بمدينة الشروق

    Harris Estates logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٩٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م فاخرة واجهة بحري في حي الأوركيد بالشروق

    Good Deals logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المعادي فيو _ مدينة الشروق _ 137م _ بحري

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع _ المنطقه السابعه _ الدور الاول _ 150متر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في البروج 134م استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190 م- الترا سوبر لوكس - اسانسير - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحرى خطوات لكارفور والمدرسة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق متشطبة 155م ا

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 235م التاسعه بجوار النادي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقه الرابعه 145م دور 3

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق متشطبه امامي 160م ف السابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع