عقارات رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 32

911 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام2026 للبيع بدون مقدم/اقساط 6سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق – موقع مميز للغاية تطل م

    New Home Investment logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة 106م بالتكييفات و إستلام ف 11 شهر

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحى الثانى شرق فيلات

    متصدر

    Hope Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول 150 متر _ المنطقه السابعه نصف تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالحي السابع دور تاني 175 م _ الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    شارع 14, المجاورة الاولي, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 متر - فيو طريق السويس - استلام فوري

    Smartex logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م تشطيب سوبر لوكس فيو رائعىوسعر مميز

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بمقدم و اقساط

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م علي طريق الحرية مباشر و خطوات من طريق السويس

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    170م علي جردن خطوات طرق الحرية و كمبوند معادي فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضي بجردن 90م فيو جردن خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    157م جانبي المنطقة خامسة بجوار كمبوند المعادي فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    225م المنطقة الخامسه عمارات 4نوم فورى من المطورقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم(400k)=شقة(146م+جاردن)متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع في كمبوند الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 232م واجهة بالكامل بانوراما بتسهيلات على سنتين

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م واجهة بحرى دقيقة لتراس مول تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    شارع الواحة, المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم فيلا وتشطيب مودرن وبسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    157م دوررابع المنطقة الخامسة جواركمبوندالمعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فيو لاند سكيب بالتقسيط ,متشطبة بالكامل

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل , فيو مفتوح في كمبوند

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 232م بالقسط ارقى كمبوندات القاهره

    Property Hills... logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا 232م بالقسط ارقى كمبوندات القاهره

    Property Hills... logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة في كمبوند البروج | تشطيب كامل

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع