عقارات رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 25

912 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٩٠٠ جنيه

    شقة مميزه بكمبوند وصال بالشروق بسعر استثنائي!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فـ الماركت شقة 170م بجوار نادي هليوبوليس

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث غرب علي الاوسط مباشر نص تشطيب

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ده سعر التوتال 'كاش' مش مقدم بادر بالحجز

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠%وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥٪؜

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني ب10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق

    The Icon Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ده سعر التوتال (كاش) مش مقدم بادر بحجز وحدتك الآن

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم ٥٠% !! في حالة الكاش

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصمك مقدمك والباقي على ٨ سنين!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جمال وروعة المنطقه الاولي وفيو عالمي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع مقدم بس ٣٠% وابدأ قسط بعد سنتين وكمان خصم ٢٥%

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني بـ10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م بالقرب من تراس مول

    بيتي للمقاولات logo image

    شارع الواحة, المجاورة الرابعة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196م واجهة بحرى بالقرب من كارفور بالتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م دور تانى فيو جنينة كبيرة بالقرب من مدينتى

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق - المجاورة الأولى

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةدور ارضي للبيع بكمبوند وادي الربيع الشروق

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ارضى بجاردن للبيع فى الشروق بسعر خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٩٠٠ جنيه

    حصري!! أقل سعر شقة في وصال ريزدنس| فرصة لن تتكرر!!

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقى 3 غرف 151م للبيع فى قلب الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المنطقة السابعة علي الاوسط دايركت 188م

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م دابل فيو تشطيب كامل في كمبوند الجار JAR

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م تشطيب فندقي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس بقسط شهرى 30الف فى الشروق

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٬٦٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى قلب الشروق شقة للبيع ( 2 غرفة ) متشطبة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع