عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 25

6,437 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,000,000=فيلا جاهزه( 3 ادوار+ تقسيمه ذكيه+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بفيو مفتوح اطلاله مباشره على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع -موقع مميز بسعر اول مرحله من ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 209م بيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,500,000=فيلا 3 ادوار بأجمد فيو خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن شقة + garden اقساط بقلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000= فيلا لقطه( 270م +3 ادوار+فيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب 1,500,000تعاقد (كورنر +3 ادوار+خصوصيه تامه)

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 218م للبيع فى ديستريكت 5 بالتقسيط على7سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,000,000= فيلا لقطه( 240م +تشطيبVIP+اجمدفيو)

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر وموقع مميزين - بالم هيلز

    متصدر

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٨٤٬٣٥٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك جاردن ريزيدنس بتقسيط

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن التجمع الخامس 3 غرف حديقة جديد

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م استلام فوري فيو مفتوح افضل لوكيشن الاندلس

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام _ جولدن سكوير _ فيفث سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في النرجس عمارات - التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بمقدم25%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٢٬١٥٥ جنيه

    شقة بحري للبيع في افضل لوكيشن وبسعر مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة بمقدم 950 الف

    Step One Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م 2غرفه نوم استلام فورى للبيع فى ديستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كومباوند ماونتن فيو ف التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة جاهزة ع المفتاح بأقل سعر قسط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٦٦٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بمقدم25%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع