عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 58

15,631 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل راقية للبيع في One33

    RE/MAX Everest logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله5غرف للبيع في جولف اكستينشن

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في السياحيه الرابعه

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في كيان – فيو مفتوح على الكلوب هاوس

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند لوجار - زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا380م استلام فورى فيو وموقع مميز بمقدم 7 مليون

    متصدر

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى كمبوند چيرا - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبوند جرينز - زايد - مطل على بيحرات

    Osoul Misr logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا غير مجروحة -باقي اقساط-جاهزه للسكن

    The Choice For Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه - للبيع - كمبوند جوار - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    جوار, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3غرف متشطبه للبيع بالم باركس بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٢٨٬١٠٠ جنيه

    بنتهاوس كورنر للبيع في باديا – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت بموقع مميز في سولانا باقساط علي عشر سنين

    متصدر

    Realm Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٬٠٣٩٬٣٥٠ جنيه

    فيلا فوري 304م بسعر كاش 20مليون او مقدم 4مليون+قسط

4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الياسمين - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و فقلب زايد شقة (180م) بكمبوند خدمي فندقي

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع متشطبة مونترو بالتقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬٣٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في كمبوند لوجار - زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤١٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر تاون متشطب في ماونتن ويقع جنب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله للبيع جولف فيوز بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس -للبيع -فيلدج ويست -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى نيو جيزة

    Beltone logo image

4

    5

    ٤٠٨ متر مربع

    ١٥٩٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع وفيو مميز في ماونتن فيو اي سيتي-The lake

    RE/MAX Everest logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا380م استلام فورى فيو وموقع مميز بمقدم 7 مليون

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع