عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 61

15,631 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٢١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت فيلاTypeEللبيع في جولف ذا كراون

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113 متر متشطبة للبيع فى اشجار سيتى

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع - ويستاون من سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في كومباوند أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن مقدم و اقساط فيو سنترال بارك الفلل

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة مع حديقه خاصة -بيفرلي هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة للبيع في كومباوند كورت يارد- سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس فرصة مميزة لامتلاك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في قلب الحي السابع الشيخ زايد

    DMG logo image

    شارع الحكمة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة مميزة في بالم باركس، بالم هيلز

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 4غرف للبيع في جولف اكستينشن بالم هيلز

    Driven Properties logo image

4

    4

    ٦٧٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم باركس

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة مباشر على زايد ديونز -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش - تمويل عقاري الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متبقي عليها اقل اقساط بسعر قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في قلب الحي التامن الشيخ زايد

    DMG logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع في بالم باركس - التوسعة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م للبيع بسعر مميز داخل كمبوند جنة أكتوبر

    DMG logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ويستاون - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات كمبوند جراند هايتس - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في كومباوند أليجريا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٥١٧ متر مربع

    ١٤٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 113 متر في اشجار سيتي متشطبة الترا لوكس

    Vida Solutions logo image

    أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٨٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بتسهيلات في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله 5غرف للبيع في كمبوند وود فيل بالم هيلز

    Driven Properties logo image

5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كمبوند جراند هايتس – 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ٦٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٩٧٣ جنيه/متر مربع