عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 54

15,631 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة على مساحات خضراء للبيع على اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٠٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠١٬٨٩٩ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في افضل موقع في Owest

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ويستاون فيلا فريدة من نوعها،

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كارنيل - نيو جيزة موقع مميز

    Beltone logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اويست-موقع متميز

    متصدر

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٦٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فورى فيو لاند سكيب مميز داخل

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا250م متشطبه الترا لوكس ب5% وقسط 120 شهر Madaar

    Promax Property Investors logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوي

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا لافيستا بجانب كمبوند الربوة استلام فوري

    Inn Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 في موقع مميز بمقدم 3 مليون في نيو زايد

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    نوفيلا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في كمبوند سوديك للبيع في برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في كمبوند ليلفز ديونز امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر فيلا مستقلة-فيو مميز لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

5

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة بموقع مميز امام مول مصر

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 5 غرف + رووف للبيع فى ويست تاون الشيخ زايد

    TREX logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 348 متر متشطبة في كمبوند سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٨ متر مربع

    ١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    قطعة أرض

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعة ارض 10 فدان على 3 نواصي موقع مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

    شارع حوض 26 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في بالم باركس الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى تاونى - هايد بارك اكتوبر

    Beltone logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالحديقة استلام فورى فيو لاند سكيب

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج D للبيع او ويست وايت- اوراسكم

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٨٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في بالم هيلز

    Vira Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز علي اللاجون مع تسهيلات

    The Choice For Real Estate logo image

3

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع