عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 53

15,631 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبرفوري

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو في باتيو الزهراء جاهزه للاستلام افضل لوكيشن

    Element logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كورنر توبن هاوس بالم فالي بالم هيلز اكتوبر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٩ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    كمبوند ليك دريم, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036 في سولانا ويست

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل مقدم واجمالى تاون-فيو مميز داخل المشروع

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٧٩٩٬٥٠٠ جنيه

    تاون استلام فوري - موقع مميز جداً - مقدم 7

    Edge Real Estates logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه ريسيل في ماونتن فيواي سيتي اكتوبر

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ليك ويست 3 بجوار كارما جايتس

    Property  Hills. logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة للمربية للبيع بمقدم 5% واقساط حتى 2036

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في كمبوند ذا استيتس سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو مباشر على البحيرة

    The Choice For Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣١٨ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة السياحية الرابعة - 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند من سوديك ذا استيتس زايد

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٢٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_ اقل سعر اي فيلا جاردن برايم لوكيشن فيو مميز

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند كيان- الشيخ زايد

    Beltone logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type K للبيع في بادية–موقع مميز|استلام فوري

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٤ متر مربع

    ٧٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو في باتيو الزهراء جاهزه للاستلام افضل لوكيشن

    Element logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى بجوار مول مصر فيو جولف_قسط.

    متصدر

    دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 200م للبيع في اكتوبر بلازا

    Real Vision logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة السياحية الرابعة - 6 أكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع