عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 2

15,628 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153ك واجهة جنب الخدمات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة تحميل قديم

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م واجهة جنب خير زمان

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدائق الاهرام كاملة العدادات

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في او ويست نظام تقسيط 9 سنوات- من اوراسكوم

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • ايفي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,ايفي
  • 9

    شقة

    ٥٤٩٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى O West بنظام سداد مميز

    متصدر

    Property Group logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بحمام سباحه من حسن علام مقدم2.3م-كاش 28م

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م + حديقة 348م – موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م جانبية عمارة شيك

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • روفا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد
  • 4

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • لومين هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    الجيزة,الشيخ زايد
  • 10

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بقلب الشيخ زايد, كمبوند سولانا من أورا

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٤١٩ متر مربع

    ١١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جولز بفيو علي الأهرامات بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • إطلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,مدينة أكتوبر الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ٢٨٠م قسط ربع سنوي٦٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر متشطبة بالكامل للبيع فى المهندسين

    Vida Solutions logo image

    المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٩١٬٨٨٧ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر كمبوند نيوم أكتوبر لوكيشن مميز

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ماي دريم

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة