عقارات رخيصة للبيع في مصر, صفحة 50

50,947 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 105م بمقدم 890 الف أجمدفيو للبحربأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250,000 =شاليه لقطه صف اول تشطيب كامل بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باب شاليهك قدام البحر فيو خيالي بأقل سعر في السوق

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول على البحر بتشطيبVIP بأقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135متر كاشف البحر بالكامل فيو ولا اروع تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمليون 700 تعاقد صف اول على البحر بفيو عالمي

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر من لافيستا شاليه بأجمد فيو على البحر+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Double View بسعر اللونش شايف البحر بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمد شاليه (135متر)بفيو ساحر على البحر تشطيب خرافي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • طلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,طلالة

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بتشطيب سوبر لوكس بأميز لوكيشن واجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه صف اول تشطيب سوبر لوكس بالتكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,500,000 تعاقد (240متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٢٬٤٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف=شاليه لقطه (3 غرف) Full sea view

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بأفضل سعر وفيو وخصم كبير في حاله الكاش

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بتقسيم ذكي (165 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فرصه استثماريه في لوكيشن ممتاز

    THE VIEW logo image

    نيو اكتوبر سيتي كومباوندز, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • جادي أند بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٨٦٬٩٨٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Aspect developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر عاين واستلم فورا شقه (215متر)بفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 340,000وامتلك اجمد فيو لشاليه متشطب+مطبخ مجهز

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن فرصه استثماريه في لوكيشن ممتاز

    THE VIEW logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر نادر شقه 210 متر لقطه فيو Pool بأميز لوكيشن ف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه (195متر )تشطيبVIP بالمطبخ+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • سكاي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Sky City Developments
    القليوبية,بنها,سكاي سيتي