عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 681

18,566 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب باميز موقع برايت سيتي

    Arabia For Real estate logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 150م بسعر مميز

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٦٬١٧٤٬٧٠٧ جنيه

    شقه فندقيه للبيع بالتقيسط نوارى الجولدن سكوير

    Eastmark logo image

    نوراي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٧٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه الان في إيفي الشروق بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه ٧٠م ب ٣٠٠ الف فقط واقساط متساويه علي ١٠ سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استديو في السوق في مرحلة كرونز سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة راقيه 3 غرف متاحه للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع عقد قديم – كلوب سايد | تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس300 م في سراي في افضل مرحلة

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في إيتوال دو فيل القاهرة الجديدة

    Brokers Hub logo image

    ايتوال دو فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة راقيه متاحه للبيع داخل كمبوند ليك فيو ريزيدنس2

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوديك إيست

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع فى بلووم فيلدز تطوير مصر

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرخص سعر وبلوكيشن بحري مميز-استلام فوري

    متصدر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر و اكبر مساحة شقه متشطبة للبيع في ازاد

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٦٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بأقل مقدم جاهزة للأستلام الفوري

    Smart Step logo image

5

    6

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو 1.1 | فيو اللاجون

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع