عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 686

18,566 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    شقة مميزة 2 غرفه للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Ninety Two logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه خاصه+حمام سباحه بمقدم5%فقط واقساط ع10س

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلاله مميزه في زيد ايست بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح للبيع في فورتين أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس المستقبل كمبوند ذا فاليز حسن علام

    Vida Solutions logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٦١ متر مربع

    ١٤٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220متر مميزه ب8.800 في اي ستي القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف – مرحلة كلوب سايد | تاج سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشره علي الليك تشطيب سوبر لوكس

    All 90 logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للسكن او الاستثمار باقل مقدم في شيراتون

    Rikaz logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر 225 متر- موقع مميز للغاية - جاهز للاستلام

    متصدر

    Remax The Address logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية نادرة في كمبوند سعادة – تاون هاوس

    Aqarpedia For Resale logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية حصرية – توين هاوس بسوديك فيليت بأقل

    Aqarpedia For Resale logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٢٧٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة بحديقة اي سيتي فيو مائي مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا متشطبه 5%مقدم فقط ب جولدن سكوير بالتجمع

    متصدر

    GCR Developments logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورا-زيد تاورز-شقه غرفه تشطيب فندقى للبيع

    Premises logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٢٣٢٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشره علي الليك باقل من سعر الماركت

    All 90 logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٠١٤ متر مربع

    ٧٣٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة 200م للبيع في الباتيو اورو لافيستا

    Horizon Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٨٦٢٬٣٣٦ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكييفات للبيع في سوديك فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع – غرب الجولف | التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سور في سور مع سوديك ايست متشطبه بخصم للكاش 64%

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٢٩٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري فى لانوڤا ڤيستا مصر ايطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٢٣٧ جنيه/متر مربع