عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 374

18,450 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 360م متشطبة بتكيفات فيو ع البوكيت ف هايد بارك

    متصدر

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات بأقساط طويله على ٩ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس بجوار كارفور المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف 166م في تاج سيتي امام المطار و كمبنسكي

    متصدر

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل - جاهز للسكن - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيزينيا جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 30% سويت فندقي خدمه 5satr بعائد سنوي بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه كورنر متشطبه بالكامل دابل فيو بجوار الAUC

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز ارض الجوالف بالقرب دار الدفاع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع اسماء فهمي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٦٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في افضل موقع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٠٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع اخر شقه 162م بحري ف اورجامي تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقق فندقية

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي فيو خلاب ع النيل خدمه VIPمن HILTON عائد$

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7

    7

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالمطبخ والتكيفات - موقع مميز - باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه160م كورنر متشطبه استلام قريب دابل فيو بخصم

    Impact Investments logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اوبن فيو لاند سكيب - جاهزه للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عائد يومي 200 دولار جناح فندقي خدمه 5نجومBy Hilton

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٧٦٤٬٢٥٠ جنيه

    سويت مفروش من انتر كونتتننتال ع ال نيل بعائد 3.8 م

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 248م 5غرف في بترفلاي من شركة MNHD بالتقسيط

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ## شقة للبيع – 194 م² – الدور الثاني – اللوتس الجن

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٠٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق دوبلكس أرضي متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت اداره عالميه من هيلتون جناحVIP خيالي علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٥٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقله للبيع 175م استلام قريب في سراي

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاااخرة 287م متشطبه في موقع متميز في طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري اميز فيلا ع SYSTEM باقل سعر ع طريق السويس !!

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في ديستركت 5 التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٢٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع استلام فوري فيو جولف وليك ورخصة دور تاني

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٩٠٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع