عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 378

18,450 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الترا مودرن بسعر اقل من سعر السوق

    Capital Broker logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 224 م 3 غرف مقدم واقساط ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقل من سعر السوق موقع مميز جداً استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٨١٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بالتجمع الخامس بالتقسيط بموقع مميز

    Mr .Estates logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي للبيع بغرب الجولف نصف تشطيب

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع فى ليك فيو الترا مودرن بسعر مميز

    Capital Broker logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاضي للبيع في كمبوند تريو جاردنز بالتجمع 5

    Al Maz Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3نوم على طريق السويس بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٨٣٬٧٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 195م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر استلام فوري تشطيب VIP فيو مفتوح + | GARDEN |

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ في البنفسج 5 فيلات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع Mountain View Hyde Park Compound

    Al Maz Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر ل فيلا 270م-4غرف فيومميز استلام فوري ليان

    Bright logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اوفر ل فيلا 6غرف فيولاندسكيب ف سعادة بالتقسيط

    متصدر

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٩٬٨٢٤ جنيه

    شقه غرفتين مقدم واقساط استلام 5 شهور

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس اوبن فيو في زهراء المعاد

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة(166م) بحديقة (25م) RTM في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 145م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م جاهزة للمعاينة مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس نص تشطيب للبيع البنفسج عمارات امام واتر واي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٣٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشين بالتجمع شقة(164م) RTM فيو pools

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٦٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 126م prime لوكيشين دايركت علي دائري المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع