عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 372

18,450 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو هايد بارك بافضل سعر

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - سعر أقل من سعر السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة بحمام سباحة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه+جاردن متشطبه التجمع5 قسط كوارتر 680ألف كاش 14م

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب فيو جاردن في MVHP

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فيو ليك باقل سعر في MVHP

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٧٥٠٬٥٠٠ جنيه

    دوبليكس كامل التشطيب للبيع في فيلدج جيت

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - إطلالة مفتوحه

    رابح للتسويق العقاري logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة فاخرة أرضي بحديقة للبيع في ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مفتوحه - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع بسعر و موقع مميز في المراسم

    El Kateb Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة للبيع في قطامية هيلز

    Akar Town Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بالبسكو سيتي استلام فوري متشطب

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - مع سطح - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر- موقع مميز - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - موقع مميز - بروف

    رابح للتسويق العقاري logo image

6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف فيو جاردن & ليك ماونتن فيو هايد بارك

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوان ليك متشطبه 217 م

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فبلا مستقلة للبيع في ليك فيو

    Akar Town Real Estate logo image

6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك فورى في قطاميه جاردنز

    Catchers investment logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك فورى فى ليك فيو ريزيدنس

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في النرجس عمارات بحري علي جاردن صريح

    Next Level Properties logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل-جاهزة للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع