عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 369

18,450 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٤٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 303 م² على بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري تطل بمساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٦٣١٬٦٥٠ جنيه

    Old Contract بتشطيب كامل بنتهاوس للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٨١٬٤٧٥ جنيه

    أنظمة سداد مرنة مع عضوية نادي وأمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس اب تاون

    متصدر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٩ متر مربع

    ٩١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة185م بحديقة خاصة - حمام سباحة - بدون تشطيب

    Brick Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هايد بارك متسلمه 375م كلاسيك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٥ متر مربع

    ٨٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقيه بالم هيلز قطامية مساحات واسعةتصميم فاخر

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هايد بارك متسلمه 370م كلاسيك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة B11 مدينتي موقع مميز ومعاينة متاحة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كورنر اقل من سعر السوق استلام فوري هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٨ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقةB7 مدينتي تشطيب راقي وسعر مميز اميز مكان

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن - تشطيب سوبر لوكس

    Fam Egypt logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيو في مدينتي142م وأفضل دور الرابع فيو خرافي

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه في هايد بارك التجمع الخامس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع هايد بارك متسلمه 373م كلاسيك موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف باطلالة على فيو واسع متصالح عليه مع حصة بالارض

    AMG. logo image

    البنفسج 4, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتى نموذج i مودرن فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٠١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات علي البحيرة باقساط حتي ٢٠٢٩

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٣٠٣٬٢٥٠ جنيه

    بنت هاوس مميز نص تشطيب في كمبوند فيلليت سوديك

    ABAZA for real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع