شقق مفروشة رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 14

362 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في قلب مدينة نصر

    Elshams Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح استديو للبيع بالرحاب2

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزه شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه و متاجره في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • الجار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٧٧٬٩٨٤ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Bunyan
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة منطقة ميريلاند نزيه خليفة

    Bond & Key logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالعاصمة الإدارية الجديدة R7

    Q VISION logo image

    سين 7, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش في مدينتي B12 تشطيب راقي

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على جسر السويس الرئيسي

    Sky Iconic Real Estate logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه وسطي مقطم عمارات المستقبل

    Q VISION logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • سيتى اوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٢٥٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Master Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,سيتى اوفال

    1 - 6 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار خلف مصر للطيران

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    apt for sale in, Baron city, El Katameya compounds

    Project Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 88م للبيع في بالم هيلز / ذا فيليدج

    Remax Style logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠١٥٬٥٥٩ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي الحي الثالث

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من مكرم عبيد شقه سوبر لوكس بالفرش بسعر لايتكرر\\\\

    Art colorr logo image

    شارع حسني احمد خلف, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر للبيع شقة ف اميز لوكيشن ف التجمع

    Smartex logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع 82م مدينتى تشطيب سوبر لوكس بالفرش 2نوم

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠١٦٬٣١٥ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة ومشرقة للبيع بكمبوند معادي جراند سيتي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالفرش في كمبوند إيزي لايف

    Better Estate Investment logo image

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برج المنيل

    AMAN For Real Estate logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • طلالة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,طلالة

    1 - 3 غرفة