شقق مفروشة رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 11

362 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع في جاردينيا سيتي مدينة نصر اقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا بجوار الAUC وبوينت 90

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش107م B2 تشطيبات الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مودرن للبيع بدجله المعادي مع موقع مميز

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش - كمبوند تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • راج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Awj Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مدينتي B6 بجاردن وتقسيط موقع مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب4 مليون تستلم شقه بعائد ايجار بالدولار علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م مفروشة بالكامل الحدائق من مصر والسودان

    Remax Style logo image

    الحدائق, حدائق القبة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 195م المالك الأول الحي التاسع مدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش بالكامل امام الجامعة الامريكية

    Trends Real Estate Egypt logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جوار

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٠٬٢٣٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جوار

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزه First Row ع النيل مباشره بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٥٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82 م مفروشة للبيع فى مدينتي - بسعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر عائد استثماري شقة فندقية متشطبة و مفروشة

    Gate real estate marketing logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م لقطه متشطب بالكامل فى كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه بمشروع دجله لاند مارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش شقة 3 غرف في الاندلس

    Waystar Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180 م بالحي الايطالي زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن بسعر لقطة

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • مي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wajha Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه للاستثمار امتلك شقه بحي السفارات بالفرش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالفرش بمدينتي

    Makka Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر للبيع في كمبوند وان قطامية – موقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة