شقق رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 432

11,351 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م بروف+لاجون فيو بالتقسيط بموقع مميز جدا

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 355 متر متشطبة ب مشروع حسن علام ب اكتوبر

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٩٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من ديونز 165 متر ب اقل سعر بالسوق و اطول سداد

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    157م فيو مفتوح ومميز قسط ربع سنوي 90K لمدة 120 شهر

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205متر+روف,لاجون فيو بمقدم 2.7مليون بموقع مميز

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بيفرلى هيلز الشيخ زايد

    Topaz Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في ماونت فيو

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل علي البارك في Z West

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجارن لقطة للبيع استلام فورى جاردينيا السمش

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    لاند بيك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 5% وقسط يصل الى 14 سنه - 112م فيو مميز من PRE

    Promax Property Investors logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 190م + حديقة بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشيخ زايد الحي ال 8 مساحة : 180

    West Field Property Consultancy logo image

    لازورد, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كمبوند ذا هيليدج الشيخ زايد بتقسيط

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شقة 3 غرف مميزة بإطلالة مزدوجة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة مع مقدم 5% فقط اقساط تصل الي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زيد ويست في العمارات فيو مباشر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% قسط حتى 10 سنين في 178م 3 غرف Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأرقي مشروع من حسن علام بأكتوبر 192 متر

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 355 متر متشطبة ب مشروع حسن علام ب اكتوبر

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ١٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شقة مميزة غرفتين بإطلالة بانورامية للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة مع مقدم 5% فقط اقساط تصل الي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 م ب جولز بجوار نيو جيزا ب اقل سعر بالسوق

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع