شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 323

37,643 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة متشطبة ارضي بجاردن للبيع في الكناريا

    Master Key logo image

    كناريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع في النرجس 6 فيلات في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع دكتور علي مشرفة, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 3غرف 105م اول سكن بوابه4

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤١٥٬٧٠٥ جنيه

    شقة 156م سعر لقطة ومكان مميز بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في النرجس الجديدة موقع وسعر

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٢١٧ جنيه

    شقة 168م أقل سعر في الماركت بكمبوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في النرجس الجديدة فيو جاردن بحري استلام فوري

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٣٬٦٥٦ جنيه

    شقة لقطة 168م, بأفضل سعر, كمبوند تاج سيتي بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤١١٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة 190م قسط ربع سنوى 411ألف اوسعركاش10مليون

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع في مدينة الشروق المنطقة الخامسة عمارات

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه فاخرة تحت ادارة ماريوت عائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردن بفيو مفتوح VIP لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا قسط ربع سنوى 471ألف اوسعر كاش .11.430.0

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٤٬٧٦٠ جنيه

    للبيع حجز قديم 67م ستوديو بالتقسيط علي جاردن فيB14

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي1 زايد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    شارع 10, الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٢١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم مليون 400 بالتقسيط في B8 مساحة 105متر

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاشB2 بالمراحل الاولي 107متر بالفرش والاجهزه

    Rikaz logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله رائعه-جاهز للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه تشطيب فندقى للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع جاهزه للمعاينه من ارض الواقع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم مليون 700 بالتقسيط في B8 مساحة 105متر

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    متصدر

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في كمبوند كيان بالتقسيط

    متصدر

    Driven Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة للإيجار في المعادي الجديدة القاهرة

    Muabark Group logo image

    شارع سيد ندي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في فيلدج ويست فيو لاند سكيب مرحله أول

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٤٦ جنيه/متر مربع