شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 319

37,643 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بحري جاهزه للمعيشه امام فندق ريكسوس .

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بمحرم بك على المحمودية

    شارع قنال المحمودية البحرى, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بالكامل من حسن علام بسعر اللونش

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر+ خصم 45% /دقايق من AUC / اطلاله رائعه جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم30% +قسط شقه باطلاله ع Landscape بجوارHyde Park

    Falcon for Real Estate logo image

2

    5

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفرش فندقي الدور الأول في مساكن شيراتون

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة بحري لوكيشن على النهر الاخضر

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة 117م فيوعلىGreen Areaتقسيط 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م استلام فوري متشطب للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم (176متر ) بتشطيب كامل بفيو مفتوح ع لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر منافس استلم 195متر بأجمدفيو مفتوح بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطب شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند المقصد

    Houseology logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر زمان شقة 125الترا لوكس دور تالت قرب البوابة

    متصدر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه لقطه 3 غرف ماستر تشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع