شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 298

37,622 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بيع كمبوند مميز للصفوة في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف متشطبه بمقدم600الف واقساط10سنين Zed west.

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    جاذبيه, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 150 متر بجاردن خاصة في شمال الرحاب

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م للبيع فيو مميز في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع آي سيتي كلوب بارك تشطيب كامل بسعر مميز

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في سولانا بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أستلم فوري بمقدم أقل من 1,5Mهضبة المعادي

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف متشطبه بمقدم600الف واقساط10سنين Zed west.

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دور ارضي بحديقه خاصه بجوار غرب الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف متشطبه بمقدم600الف واقساط10سنين Zed west.

    متصدر

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - ارضي بحديقة - روضة زايد

    متصدر

    Osoul Misr logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 67م بمدينتى ارضي بحديقه في البي 14 للبيع تقس

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بلومفيلدز المستقبل سيتي أفضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ب قسط 10 س

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى فاى سوديك تقسيط 10سنين

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند Ever بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز جديد – الأندلس عائلي

    Feeds logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في كمبوند هايدبارك التجمع

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع