شقق رخيصة للبيع في مصر, صفحة 297

37,622 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة + رووف ب كايان بقلب جراند هايتس استلام فوري

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر و امتلك ستوديو ع طريق السويس-ب مقدم 190الف

    متصدر

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٨٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالتكيفات بأقل سعر بالماركت زيد 76م

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين جاردن في سراي مرحلة ايلان اقل مقدم عقد قديم

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري باقل سعر في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٠٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي، أكتوبر

    The Way logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن امام JW ماريوت قسط 12سنة فـ التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 600الف و اقساط 15 سنه في تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130م للبيع كمبوند جاردن هيلز6اكتوبرقرب مول العر

    ياسر هلال logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بقسط 10 سنوات في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في اللوتس الشمالية – التجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فورى زيد اميز موقع و فيو

    Square Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب المعادي, بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ب قسط 10 س

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مساحة 198,بقسط 10 سنوات, قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م أرضي مرتفع بالأندلس العائلي–التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في احسن ابراج ب زايد ب قسط 10 س

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيليا العاصمه 101متر تشطيبات خاصه

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 95 متر تحميل ممتاز جانبي دور ثالث

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف متشطبه بمقدم600الف واقساط10سنين Zed west.

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف متشطبه بمقدم600الف واقساط10سنين Zed west.

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري تكملة قسط بمقدم 2.2م بسعر5.5م كاش

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاهزة للمعاينة اخر شقة متشطبة, بيراميدز هيلز

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع