شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 672

16,848 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م في جنوب الاكاديميه فيو لاندسكيب

    متصدر

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بحري في وصال بفيو مفتوح وقسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل بالتكفات في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٠٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ببالم هيلز متشطبه مقدم واقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في ايستان سوديك للبيع في لوكيشن مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعراج العلوي فيو جاردن بسعر ممتاز

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع مسجل شهر عقاري حصة في الجراچ م.نصر

    القائد للعقارات logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في فيليت سوديك اقل من ماركت 188م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سوبر لوكس متفرع من احمد الزمر م8

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حموده محمود, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن رائعة في كمبوند النخيل بالقاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك فيليت سكي كوندوس للبيع باقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    هتقسط ثمنها علي 12 سنة مشروع مميز او خصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم 40% واستلم شقة 159متشطبه بفيومميز الان

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + حديقة متشطبة استلام سنة ونص في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص مفروش فيو لانسكيب |اقل من سعر ماركت ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144 بموقع مميز - غرفتين-استلام 2027

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة متشطبة غرفتا نوم

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٢٥٬٤٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل للبيع بسعر لقطة فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند البروچ - مرحلة clubside

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٥٧٬٨١٧ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Green Homes Real estate Agency logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Nile view 3Br Apartment Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بدون مقدم و اقساط على 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة تطل على حديقة للبيع في كايرو فيستيفال .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع