شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 665

16,848 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط غرفتين و ناني في كمبوند سودي

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة في سوديك ايستاون

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سعر مميز فيو مساحات خضراء لستلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م في وصال بسعر العقد القديم قسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 165 م شقة ريسيل من المالك ( فوري+متشطبة)

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٣٬٦٥٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفة في هايدبارك التجمع تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م فوري جنب النادي الاهلي تقسيط على 36 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع إطلالة نيل كاملة كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    7+

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجوار مدينتي دبل فيو ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٩٢٬٥٢٥ جنيه

    شقة استلام فوري في ليك فيو باقل سعر في السوق

    views investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٤٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص استلام فوري شقة 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس سمارت هوم للبيع ريسيل سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن واميز مكان في عمارات الظباط مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل مقدم واطول فترة سداد التجمع السادس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب ارخص سعر في ماونتن فيو 1.1

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه مميزه ريسيل برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فيو لاند سكيب متشطبة بالكامل

    Smart Step logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٢٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ٣ غرف ارضي بجاردن مفروشة سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فوري ريسيل 3غرف+جاردن 70م بمنطقة الفيلات

    Summit Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥١٣٬٦٤٩ جنيه

    شقة مميزة 112م بأفضل مكان في سراي سيتي المستقبل

    Onyx for real estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٨٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+حديقة في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس مقدم5%

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع على كورنيش المعادى ابراج المعادى ستار

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط 15س بمقدم750الف وPool View امام البرج الايقونى

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع